Voornaam Achternaam Nationality Website Race Discipline
Alex de Sain Nederland http://amstelboathouse.nl/ Non stop competition|325
Marcel Borst Nederland http://fb.com/11steden17 Team Tour - Mix|450
Paul Bunyaratavej Thailand http://sup-station.com Master 40+ competition|325
Aukje Postma Nederland http://supaway.nl Team competition - Mix|450
Aukje Postma Nederland http://supaway.nl/ Non stop competition Team|325
Aukje Postma Nederland http://supaway.nl/ Team competition - Ladies|450
Martin Luitwieler Nederland http://supcuracao.com Master 40+ competition|325
Furio Vitali Italië http://windsurfer.co.uk/ Solo competition|325
Carsten Schuur Duitsland http://www.425pro.com Master 40+ competition|325
Filip Hoste Nederland http://www.baobabsuites.com Weekend Stage|175
Herman van den Berg Nederland http://www.boardguru.nl Master 40+ competition|325
Chaivudhi Pungthong Thailand http://www.boonma.com Master 40+ competition|325
Dean Dunbar Verenigd Koninkrijk http://www.extremedreams.co.uk Non stop competition|325
Stéphane Guillermin Zwitserland http://www.fool-moon.com Master competition|325
Miguel Martorell Vallespir Spanje http://www.instagram.com/miguelmartorellsup/?hl=es Master 40+ competition|325
Mathieu Leenaert België http://www.instagram.com/thelonepaddler Non stop competition|325
Göran Gustavsson Zweden http://www.kajaktiv.se Master competition|325
Pieter Paul van Heeswijk Nederland http://www.lecreditsportif.nl Solo Tour|325
Willem van Kralingen Nederland http://www.lecreditsportif.nl Solo Tour|325
Niek Van der Linde Nederland http://www.leersup.nl Non stop competition|325
Ahmet Senoglu Turkije http://www.mallorcaresidencia.com Master 40+ competition|325
Alex de Sain Nederland http://www.naishsup.nl/ Master 40+ competition|325
Paulo Caldeira Portugal http://www.ondawetsuits.com Solo competition|325
Siri Schubert Zwitserland http://www.sirisports.ch Elite competition|325
Nathaly den Uil Nederland http://www.supschoolenkhuizen.nl BIG sup 1 day|305
Karl Roels België http://www.supshop.be Solo competition|325
Tineke Merkus Nederland http://www.supskoolleeuwarden.nl Non stop competition Team|325
Tineke Merkus Nederland http://www.supskoolleeuwarden.nl Weekend Stage|175
Robert Adrichem Nederland http://www.surfsportscastricum.nl/ Team competition - Men|450
Rachman Djajakusuma Indonesië https://focussup.com/ Master competition|325
Geert Hokke Nederland https://suppen.nl Master 40+ competition|325
RUBEN SALVADOR MORTE Spanje https://www.elninomallorca.com Team competition|450
Hernan Llopiz Spanje https://www.elninomallorca.com No paddling, only accommodation|0
juerg geser Zwitserland https://www.facebook.com/juerg.geser Master 40+ competition|325
Pascal Bleys België https://www.facebook.com/Pascal-aka-FanaticMe-adventures-101467930225763/?fref=ts Master 40+ competition|325
Nadezhda Zinoveva Rusland https://www.sup-club.ru Solo Stage|0
Aiwei Nan China   Solo competition|325
Adrie Kok Nederland   Solo Tour|325
Paul Pollanka Oostenrijk   Master competition|325
Harry Buyens België   Solo Tour|325
Jimmy Albert België   Solo Tour|325
Priit Vakmann Estland   Master competition|325
Gunnar Pille België   Weekend Stage|175
Wim De Wispelaere België   Weekend Stage|175
DODE FLORENT Frankrijk   Non stop competition|325
Javier Dario ALVIRA Argentinië   Weekend Stage|175
Chris Carpenter Zwitserland   Master 40+ competition|325
Micheline Hauchecorne Zwitserland   Diva 40+ competition|325
pieter de jong Nederland   Solo Tour|325
Marcus Pozzetta Verenigde Staten   Master 40+ competition|325
Hugo Vernhout Nederland   Solo Tour|325
Tea Wieland Nederland   Weekend Stage|175
Takaaki Ishii Japan   Master 40+ competition|325
Arndt Fiolka Duitsland   Weekend Stage|175
Renato Costa Brazilië   Team competition - Mix|450
Peter Egemose Denemarken   Solo competition|325
Tatiana Queiroz Brazilië   No paddling, only accommodation|0
Holger Bauermeister Duitsland   Weekend Stage|175
Peter Zwahlen Zwitserland   Solo Tour|325
Sebastien Le meaux Frankrijk   Non stop competition Team|325
NICOLE IACOVETTA Verenigde Staten   Solo Tour|325
Rafael Alexandre Valentim de Andrade Brazilië   Elite competition|325
Miriam Leistenschneider Duitsland   Solo Tour|325
Bernhard Jacob Duitsland   Solo Tour|325
Aaron Roberts Nederland   Solo Tour|325
Pam Sweigart Verenigde Staten   No paddling, only accommodation|0
Jano Rodrigues Portugal   Solo competition|325
Matt Swemmer Zuid-Afrika   Solo competition|325
Lande Williamson Zuid-Afrika   Solo competition|325
Maria Smith Verenigd Koninkrijk   No paddling, only accommodation|0
Andrew Smith Verenigd Koninkrijk   Master 40+ competition|325
Kimon Dos Santos Zuid-Afrika   Solo competition|325
Anne Draeseke Duitsland   Weekend Stage|175
Elko Londo Nederland   Solo competition|325
Barcelo Oliver Magdalena Spanje   Diva 40+ competition|325
Stéphane Leblond Frankrijk   Non stop competition|325
Amos Kahana Israël   Master 40+ competition|325
Michiel Moors België   Solo competition|325
Frederico Vidigal Brazilië   No paddling, only accommodation|0
Rein Lehtmets Estland   Master 40+ competition|325
Michiel Joris van der Pol Nederland   Solo competition|325
Richard Proost Nederland   Elite competition|325
Zeev Botzer Israël   Solo Tour|325
OLIVIER DARRIEUMERLOU Frankrijk   Non stop competition|325
Marta Abruñedo Spanje   Solo competition|325
Jeroen Quaedvlieg Nederland   Solo Tour|325
Ernst Disse Nederland   Solo Tour|325
Dirk Bickert Duitsland   Master 40+ competition|325
STEPHANE LERAT Frankrijk   Non stop competition|325
Torsten Ahrens Duitsland   Master 40+ competition|325
Babette Schuur Duitsland   Solo Tour|325
Jeroen Labots Nederland   Weekend Stage|175
Dirk De Beuf België   Master 40+ competition|325
Jolanda de Pater Nederland   Solo Stage|0
Aukje Hofman Nederland   Solo competition|325
Diva Hatami Israël   Non stop competition|325
Jeroen Donkers Nederland   Solo Stage|0
Ausra Gustainiene Litouwen   Solo Stage|0
Tomas Murauskas Litouwen   Solo Stage|0
Vladimir Saveliev Finland   Elite competition|325
LouAnne Harris Verenigde Staten   Solo competition|325
Heleen Straatman Nederland   No paddling, only accommodation|0
Leszek Klimaszyk Polen   Weekend Stage|175
Jelmer Rijkes Nederland   Solo Tour|325
Cara Brunwin Verenigd Koninkrijk   Solo Tour|325
Kjell De Bruyn België   Elite competition|325
Ramon Blanco Spanje   Master 40+ competition|325
Paul van Dijk Nederland   Weekend Stage|175
Yuval Botzer Israël   Non stop competition|325
Madelon Ruizendaal-Pilaar Nederland   Team Tour - Ladies|450
Henk Jan Blom Nederland   Weekend Stage|175